Kategoriler
Güncel

Ahlâkı Aşındırma Projeleri

2000’lere girerken kanalizasyonlarda “Biri Bizi Gözetliyor” rezilliği ile yeni bir yayıncılık politikası başlamıştı. Sonra aldı yürüdü.. Yok “Otel”, “Survivor”, Yok “Ses” yarışması “Yetenek” yarışması, “Giysi” daha doğrusu çıplaklık yarışması, yediği çanağa ve nimete küfredenlerin elin adamı kadını ile katıldığı karma “Yemek” yarışması, yok “Gelinim” mutfakta yok kaynanam kuliste vs.. “Ben bilmem eşim bilir” adlı bir yarışmada kadının biri milyonların gözü önünde yumurta taşıyan kocasına tezahürat yapıp şevklendirmek gaza getirmek için “kocacım beni başkasıyla düşün” bile demişti.. Araba ödülü için..

Haremlik selamlığın kaç göçün olmamasını geçtik, kişisel mahremiyetin zerresinin bile olmadığı bir hayat yani karma komünal bir yaşam modeli olmasından tutun; insanı insana kırdıran, adeta, şartları zorladıkça ve önüne yağlı kemik attıkça insanı insana nasıl düşman ederiz dedikleri bir kapitalist karakterde olmalarına; öyle gözüküyor ki çeşitli kirli sosyal deneyler ve nabız yoklamalar idi bunlar.. Bilhassa bbg evi veya benzeri olan programlar..

Tağut sistemlerin Medya ve Ekonomi ayağının insanları “köpekleştirme” projeleri hepsi de.. Hiç biri tesadüf değil, hiç biri sadece reyting reklam para için de değil. Bundan öte.. Ve bir kısım diziler.. Memleketi açık hava meyhanesi ve açıkhava kerhanesi haline getirmek için nikahsız ilişki, aldatma, fuhuş hatta lgtbi ve hatta ensest özendirici çeşitli diziler.. Hiç biri sadece para için değil reyting şöhret için değil. Bu kadar alçak değiller yani. Daha da alçaklar. Sanıldığından daha derin daha karanlık ve şeytani kasıt var belli ki..

Ahlâkı Aşındırma yarışı içindeler. Bu bir misyon. Sadece para hırsı ve reyting ile reklamla izah etmek cahillik gafillik olur..

Bu yarışmalarda mürted mankurt morisko hâline getirilmiş Anadolu vatan evladı kanalizasyon stüdyolarının ve yarışma salonlarının önünde ta gecelerden uzun kuyruklara giriyorlardı. Sahnede önlerinde türlü türlü şebeklikler yaptıkları juri arasında ya bir Sabetay ya da cinsiyeti belirsiz biri mutlaka bulunduruluyor ve Lgtbi ve onu çağrıştıran tipler halkın gözüne gözüne sokuluyordu.

Bir kısım tüccarların nasıl da toplum mühendisliğine soyunduklarını şu ilişikteki linkteki makalelerimizde yazmıştık. Ve ardındaki Sabetay ve Mason konusuna da işaret etmiştik.. Her sene kadınlar günü denen ifsâd ve sömürge gününde çeşitli kamu spotları ile Feminizm ve Lgtbi reklamı yapan çeşitli zenginlerden bahsetmiştik.

Bu arada; tekrar ediyorum; müslümanları takip ve fişleme ve paketletme derdinden başka derdi ve varlık gayesi olmayan ve sürekli aha şu selefi bu radikal vs diyerek hedef gösteren zındıklar ve bu güruha kulak kesilen birileri, müslümanlarla uğraşmayı bırakıp da sapıklara odaklansalardı Müge Anlı veya Esra Erol programlarında bu kadar rezalet görmeyecektik belki de.. Zira bu gibi rezil yayınlarda bir kısım halkın bitik foseptik hâlini görüp hayıflanıyor herkes ama kimse ne bahsettiğim Tv kanalizasyonlarındaki bir kısım rezil program ve dizileri ne de sosyal medyadaki sapkınlık ve pornografiyi görmüyor konuşmuyor. Sadece Twitter denen mecrada bile Ensest adlı yüzlerce belki binlerce başlık tag ve video vs paylaşımlar yapıldığı ve bir çok hesabın profilin gerçek kişilik sergilediği görüldüğü halde; müslümanların kapılarını kırmak veya kırdırmak ve zulüm için can atan birileri bu rezillikler ve bunlara yol verenler karşısında gördüğümüz kadarıyla üç maymunu oynuyor.. Bir kısım Feminizmin sevgi pıtırcığı olan Lgtbi; Ensest Pedofili Zoofili vs pisliklerin bir truva atıdır. Ve lanet olsun ki artık normalleştiler yasallaştılar. Onlar yani ibneler de böyle başlamıştı. Şimdi sırada diğer sapıklıklar var.. Önce merdivenaltı paylaşımlar, hatta göstere göstere.. Sonra normalleşecektirler.. Sonra kimse çıkıp ağlamasın niye bu sabah-polisiye programlarında görülen bu sapkın çarpık ilişkiler, üstelik de Anadolu’da kırsalda bile, arttı bu kadar diye!

Ha, bir gün gelir de Ensest de normalleşirse artık; ehli ırz geç kaldığı vazifesini ifa edecek ve o çıkış, beklenen Anadolu inkılabının bir parçası olacaktır..

L.A.