Kategoriler
Güncel Özel Dosya

Cumhuriyet’in Sümerolog Mürşidesi

28 Subat sürecinde, hayatta tek mesleği mukaddesatla alay etmek olan Nuri Kurtcebe’nin Kelime’i Tevhid yazısını haşa çöpe benzettigi karikatürünü yayınlayan Cumhuriyet Gazetesi yine içindeki Charlie Hebdo karakterini ifşa etti. Cumhuriyet yazarı Işıl Özgentürk tarafından 13.01.2019 tarihinde kadınlarda ‘Baş Örtme’nin Sümerler’deki tapınak fahişelerinden kalma olduğu gevelendi yine..

Bildiğimiz gibi, bu zırvanın Türkiye’deki fikir anası Ateist Sümerolog Muazzez İlmiye Çığ. Peki kim bu kadın?

Emperyalist Mason Localarında konferans vermesinden, bir kızının adının klasik Sabetay isim ve soy isimlerdeki gibi (Yülmen) olmasına, her şeyiyle aykırı ve Türklük dışı bir tiptir. Ama tipik bir iki yüzlü Sabetay Tağut Burjuva gibi o ve familyası da, 2014’te ölen kardeşi Prof. Turan İtil’in cenazesini bir Islam Mabedi’nden yani Cami’den kaldırttı..

Kardeşi Psikiyatri Profesörü Turan İtil kim? 12 Eylül 1980 Darbesi ve sonrası süreçte siyasi mahkumlara; yani milliyetçi ve devrimci ve islamcı mahkumlara fareler üzerinde yapılması bile uygun olmayan çeşitli deneyleri ve başka çeşitli İŞKENCE ve ILAÇ DENEYLERİ yaptı ve yapılmasında danışmanlık yaptı, ve sayısız habere ve soruşturmaya davaya konu oldu. Lakin arkası sağlam olduğu için her seferinde yırttı, ama kefeni yırtamadı; nihayetinde o da her fani gibi ilahi takdire maglub oldu ve öldü. Ömrünün son kısmının çoğunu vatanı yani Amerika’da yaşadı yazık ki bu topraklarda öldü. İtil; evvela küfrünün ve tüm o mahkumlara yaptıklarının hesabını gittigi yerde verecek!

Çeşitli bilgi ve belgeler ekledik, bilhassa ilgili linkteki youtube videosunu muhakkak seyredelim. Zira hem Prof. Turan İTil’in yaptığı alçaklıklar hem de Muazzez Ilmiye Çığ’ın suç ortaklığı ve zulümleri anlatılıyor..

Ardında Emperyalist ilaç sektörlerinin vs alçakların olduğu bu, bahsedilen işkence deneyleri ve ilaç deneyleri; esasen daha evvelki devirdeki Süt Tozu ve Aşı vs ile milletimizi DENEK olarak kullanma ihanetinin bir devamı, ve sonraki dönemdeki Telegram gibi işkence ve deneylerin de öncülü idi..

Bu arada şehid Salih Mirzabeyoglu’nu da yad edelim. Muhafazakâr bir iktidar devrinde, Telegram ile faili mechul olarak; aslında ölümünden kısa süre evvel bir ses kaydında telegramcı kafirlerin adeta açıkça son kozlarını oynadıklarını canına kastetmekte olduklarını haber verdiği halde öldürülmüştür..

Linkteki videodaki şahıs umumiyetle hakkaniyetli konuşmuş olmakla birlikte; milliyetçi camialar hakkındaki sözlerine tam olarak iştirak etmiyoruz. Kendisinin de belirttiği gibi Ülkücü Devrimci vs tüm Anadolu fukarası bu zalimlerin kurbanı olmuş, ve itikadımızca hepsi batıl üzere olsalar da nice samimi ve insani tavra sahip gerek Milliyetçi gerek Devrimci insanlar tanıdık; Allah hepsine hidayet etsin..

İlgili video:

Ayrıca bknz:

https://m.yenisafak.com/aktuel/mason-locasinda-bir-hemsire-68075
http://www.yusufiye.net/modules.php?name=News&file=article&sid=594
http://www.yeniakademya.org/yazarkonu-68-reha_suvari-747-turkiye_ve_dunya_cezaevlerinde_zihin_kontrolu__hzi_vakfi
http://www.radikal.com.tr/turkiye/o_mamakin_mengelesiydi-1069333
http://www.habervaktim.com/haber/73134/onu-masonlar-sahneye-surmus.html
https://m.yeniakit.com.tr/haber/islam-dusmani-ozgenturk-yine-nefret-kustu-basortusu-icin-skandal-sozler-587321.html

Levent Akıncı


Ebû Salahaddin Baybars