Kategoriler
Güncel

Siyonist-Haçlı Şebekenin Gözdesi

Emperyalist Tuğyânın Değişmez Gözdesi; Barzaniler..

Barzaniler’e dokunan yanıyor.. Hangi fikirden olursa olsun..

Devrimci Taylan Özgür 23 Eylul 1969’da bu konuda konuşmaya yazmaya başladığı için vurulmuş.. Ben demiyorum.

https://youtu.be/hsQbIRDYw6Q

Seyredin.. İlk faili meçhul devrimci de sayılan Özgür’ün bu sebeple öldürüldüğünü görünce videoda; yazmak istedim. Çünkü, O, bu konuya el atıp da saldırıya uğrayan ilk kişi mi bilmiyorum ama son kişi değil onu biliyorum..

Kemalist Uğur Mumcu da bu meseleyi deşelediği için öldürüldü deniliyor.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2401560436520622&id=123521044324584

Ibdacı Ali Osman Zor ağabeyin “Barzaniciligi Aşamayan Sahtekarlar” başlıklı yazısını da unutmamalı. Her ne kadar da, karanlık bir kısım sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada daha eski diger bir manşet bahane edilmiş olsa da.. Bir diğer sebep de Barzani konulu son makale olmalı.. Ki, zaten ikisi birbirinin devamı mahiyetinde alakalı yazılar. Ve haddizatında Barzani Peşmergeleri, Aynelarab’a Pkklı Amerikan gorillalarının yanına “Biji Serok Obama” sloganları ile gitmişti, ve Adımlar dergisinin bu süreçteki çeşitli manşetleri de bu ittifaka ve efendilerine karşı atılmıştı.. Saldırı gerekçesi manşet ekimde ikincisi ise saldırıdan yirmi gün kadar önce martta atılmış.. Altı ay neden beklediler de tam Barzani bahsi geçince bombaladılar diye düşünmemek elde değil..

http://www.adimlardergisi.com/barzaniciligi-asamayan-sahtekarlar/

Nasıl ki Uğur Mumcu 1993’teki Barzaniler ve Mossad-Cıa konulu yazısını 7 ocakta yazmış 24 ocakta aracına bomba koyularak öldürülmüş. Bilâteşbih, Ali Osman Zor da yıllar sonra 2015’te bu makaleyi yazmış 7 martta ve 25 martta dergi bombalanmış kardeşi şehid olurken kendisi yaralanmış.. Devrimci Taylan Özgür’ün Barzani deşifresi ile vurulması arasında kaç zaman var onu bilemiyorum, çok yakın bir aralık olmalı..

Kısacası Barzaniler’e dokunan yanıyor..

Böylesine bir mühim ve kullanışlı kuklalar Ortadoğu’da..Levent Akıncı