Kategoriler
Güncel

Küfür Tek Millettir

Son otuz yılda kabadayı mafya çete vs konulu bir sürü dizi ve sinema filmi çevrildi. Ve buradaki sahte kahramanlar bir yandan, ve gerçek hayatta adları kirli ilişkiler ve işler ile anılmış çeşitli işkenceci kasaplar bir yandan, senelerdir gençlerin önüne model olarak bunlar konuluyor.. Hâliyle de sokaklar maço maganda dedikleri böceklerden geçilmez oldu..

Sadece gücünün yettiğine ve haksız olarak vuran, ve infiali linci seven sadistler özünde korkaktırlar. Çoğunun da cinsel sorunları olduğunu düşünüyorum.. Bir insana cop sokmak işkence etmek ve bundan keyif almak tam bir pisliktir ve kişilik bozukluğudur.. Haçlı ve Mongol bile iblisliğin bu kadarını yapmış mıdır bilinmez..

Geçen gün bir grup faşist taraftar tirübünlerde doksanlardaki bazı kasapların resmini paylaşmış. Altı üstü tuğyani sistemin bekçisi ve tetikçisi birer kâfir olan, bir dönemde ardına her türlü yetkili desteğini alan ve çeşitli kurumların veya derin devletin bütün imkanları elinde olaraktan, sokaklarda sivil insan avı yapmış bu sadist işkenceci kasapların yiğitlik ile mertlik ile zerre alakaları yoktur. Asit kuyuları ve çeşitli işkence ve infazlarla adları gündem olan ve çeşitli davalarda adları geçip duran bu işkenceci kasapların gençliğe rol model olması tam bir facia..

Haşa neuzubillah “Burada Allah yok, burada Apo var” diyenler ne kadar kâfir ve insanlık düşmanı ise, haşa neuzubillah “Burada Allah yoktur Peygamber de izne ayrılmıştır” diyenler o kadar kâfirdir ve insanlık düşmanıdırlar..

Kahhar olan Allah Teâlâ ilmen ve kudreten her mekana zamana hazır ve nazır olup, bir damla meniden ve topraktan yarattığı insanoğluna şah damarından bile yakındır. Ve her mahluku perçeminden tutmaktadır, dilediği anda kibirli burunları sürtmeye zelil etmeye kadirdir.. Dilediğini aziz dilediğini zelil eder.

Ve izzeti şerefi Allah’a olan kullukta bulmayıp, menide vulvada ırkta malda güçte makamda şöhrette dünyalıkta arayan kafirler bilmelidirler ki İzzetin tamamı Allah’ındır ve O’nun aziz kılmasıyla Resulü’nün ve Müminler’indir..

Velhasıl, bir kısım Türk var ki Baybars’ın yolunda değil, bir kısım da Kürt var ki Salahaddin’in yolunda değil. Müşrik Zındık bir kısım nesil sözkonusu..

Hadisi şerif kavlince, Küfür Tek Millettir.. Keza Ayetler ve Hadisler kavlince biz Ümmet-i Muhammed de tek Millet üzereyiz, Millet-i İbrahim..

L.A.