Kategoriler
Güncel Özel Dosya

LEVENT AKINCI AĞABEYİMİZ ADIMLAR DERGİSİ İSTİŞARESİNDE

http://www.adimlardergisi.com/gundem-bopcu-sosyalist-saldirilar-ve-saldirganlar/

Sitemizin tarih danışmanlığı ve yazarlığını da yapan Yüksek Tarihçi Levent Akıncı İbda Mektebi’nin Mümtaz gönüldaşlari olan Adımlar Dergisi istişare sohbetine davet edildi.

Din nasihattir hadisi şerifi muktezasınca, güneyimizde, Irak ve Suriye’de dünya tağutlarınca oluşturulmak istenen Kürtçü hilali ve Şii hilali hakkında Ümmet’in uyandırılması gereğine vurgu yaptı.

Akıncı’ya göre eğer İD, Nusret, Şüheda Yermuk, Musenna, Uygur, Çeçen vs cihadilerden alınacak Musul, Rakka, Halep, İdlib, Türkmendağı vs tüm bölgeler Şiiler ve Kürtçüler arasında pay edilecek, ve Ehli Sünnet Arap ve Türkmen ve Kürtleri büyük bir soykırım ve tehcir bekliyor..

Ramadi, Yamadi, Diyala, Türkmendağı, Tel Abyad ve Aynel Arab’daki mevcut katliam ve tehcirin bu projenin ilk adımları olduğunu görmezden gelen Islam Dünyası ba’de harab’il basra çok geç olduğu zaman Haçlılar’ın Endülüs ve Kudüs Mogollar’ın Buhara Semerkant Bağdat yağmasını bir kez daha görmüş olacak..

Zamanın Salahaddin, Baybars, Süleyman ve Murad’ları kim ise, tüm gücümüzle, (Elle, Dille, Gönülden ve Dua ile) onların yanında yer almak ve yeniden Hittin, Ayncalut, Mohaç, Bağdat zaferlerini kazanmak zorunda olduğumuzu vurguladı..