Kategoriler
Güncel Özel Dosya

Şii Hilali ve Pkk Kızıl Yıldızı

Amerika, Avrupa ve yavruları Biji Serok Obama’cı Emperyalist gorilla PKK’nın ve Borazani Pejmürdelerinin; ve Rusya, Safevi Iran, Kızıl Çin ve yavruları olan Haşdişabi Şebbiha vs rafizi çetelerin işgali altındaki Irak ve Suriye.. 22 Mart 2019.. Cuma.. Bir hafta önce Yeni Zelanda’da iki camiye Haçlı Tapınakçı bir saldırı yapıldı. Saldırganın silahlarındaki yazılarda, slogan ve sembollerde bilhassa Emevi ve Osmanlı ve diger islam devletlerine olan kin ve kuyruk acıları bir kez daha izhar oldu..

Amerikan uçaklarının havadan Pkk’nın karadan kuşatarak saldırdığı ve İşid’in son kalesi olarak görülen Suriye-Deyrzor-Bağuz’da yüzlerce sivil kadın, çocuk, yaşlı toplu olarak katlediliyor. Bu kıyımın Nevruz’a denk getirilmesi de ayrı bir mesaj taşıyor gibi..

Yasaklı ve kitle imha silahı olan NBC bombaları kullanan Amerikan uçaklarının Incirlik’ten kalkıp kalkmadığı, geçmişte olduğu gibi şimdi de bu cürüme iştirak edip etmediğimiz sorusu herkesin aklında.

Bildiğimiz gibi Musul, Rakka, Ramadi, Diyala, Felluce, Halep, Hama, Deyrzor vs Sünni Arap ağırlıklı şehirler Isid ve diğer gruplardan alınarak Safeviler’e ve Kürtçüler’e teslim edildi. Bu, dini, mezhebî ve etnik operasyonu ABD RUSYA ÇİN AB IRAN el birliği ile gerçekleştirdi.

Irak ve Suriye’de Hint’ten Akdeniz’e uzanan bir Şii hilali ve hemen kuzeyinde de Hazar ve Urmiye’den Fırat ve Akdeniz’e kadar uzanan kızıl yıldızcı bir Kürtçü devlet oluşturdular.. Hilafet’in hilal yıldızının asırlık yokluğunu fırsat bilerek..

Ve Ehli Sünnet sivillere soykırım tam gaz devam ederken dünya seyrediyor.. Bir yandan soykırım, katliam, tecavüz ve işkence devam ederken, bir yandan da tüm bu şehirlerin demografik yapısı sürgün ve tacizlerle ve infazlarla değiştirilip hızla Şiileştiriliyor veya Kürtleştiriliyor. Şii isgalindeki yerlerde Şiileştirme, Kürtçü işgalindeki yerlerde de Kürtleştirme mevcut.. Ayrıca, bir çok nüfus ve tapu kayıt binalarında sözde yangınlar çıkartılarak tarih ve bilgi belge imhası gerçekleştiriliyor..

Akıncı Taife