Kategoriler
Güncel

teyit, safını bir kez daha teyit etti

Internetten şirketlere hatta bir çok ülkede devletlere dek, dünyayı bir cinsi sapıklık modası kasıp kavuruyor. “Veganlar ve Lgtbi” başlıklı makalemizde de değindiğimiz gibi; insanların tüketim şekline ve aileye üremeye bir müdahale sözkonusu.. Gerek küresel boyutta gerek ulusal boyutta.. Ete ve üremeye savaş açan Bill Gates’den kadınlar günü kamu spotunda Trans reklamı yapan Boyner ve Koç’a, Seçtiğim Ailem diye bir rezalete imza atan H&M’den, lgtbicilere yüz binlerce dolar veren Starbucks’a..

Elini nereye atsan karşına lgtbiciler çıkıyor. Misal twitter, facebook vs sosyal medyada ibneye ibne dediğin anda hesabına ceza geliyor engelleniyorsun. Misal facebook gruplarına üye olurken grup kuralları içerisinde geçen cinsel yönelim(?) karşıtı paylaşım yasağı maddesini de kabul etmeden üye olamıyorsun..

CİNSEL YÖNELİM ve TOPLUMSAL CİNSİYET diye iki kavram icat ettiler. Artık nereye gitsen karşına bunu çıkartıyorlar. Bu pislikleri reddedenleri de Homofobik diyerek fişliyorlar..

Din düşmanlığı ile bilinen ‘bir kısım’ Psikiyatri, Psikoloji, Pdr çevreleri ise satılmış oldukları için çıkıp da bu sapkınlığa karşı durmuyorlar. Aslında onlar da biliyorlar lgtbinin bir sapkınlık olduğunu, ve pedofili ve enseste giden yolda bir kilometre taşı olduğunu. Ama bu meselenin en çok müslümanları rahatsız ettiğini fark ettikleri için tarafsız ve ilgisizler hatta bir çoğu da karşı tarafta yerini aldı. Mesele Din Ahlak ve Tarih Ecdad Örf düşmanlığı aslında..

Bu gün haksöz sitesinde bir habere rastladım. Teyit adlı ve Sömürgeci Avrupa’da bir yerlerden fonlanan sitenin çevirdiği bazı dolaplar, sahtekârlıklar konu edilmişti. Linkleri ilişiktedir. Yazık ki bu sahtekâr şarlatan keferelerin propagandalarını bilimsel verilermiş gibi görüp etkileniyor bazı insanlar..

Veganlık ve Lgtbi

https://www.haksozhaber.net/ne-yani-lgbt-hakkinda-haber-yapamayacak-miyiz-155606h.htm

https://www.haksozhaber.net/teyit-edemiyorum-ama-taliban-ise-tum-iftiralar-gercektir-145941h.htm

Levent AKINCI