Kategoriler
Güncel

Zıtlar birbirini besler


Bir kısım dinsizlerimize göre, teaddudu zevcatla Helal İzdivac: sapkınlık; Gevvatlık Orspuluk: çapkınlık..

İfrat ve Tefrit olan zıtlar birbirini iter, birbirini doğurtur, ve birbirinden beslenir..

Geçenlerde ünlü bir oyuncu “Evlilik insan doğasına aykırı” demiş.. Uzun süreli evlilik aldatmalarla sonuçlanırmış.. İffetli asil ninelerimizin dedelerimizin kemikleri sızlar.. Hem bu iftirayı hem böyle kitapsız keferelerin bu vatana çöreklendiğini duysalar..

Aslında bu sekulerist soytarı, tersi ve karşılıklı olarak birbirlerinden besleniyor olduğu skolastik bir kısım kiliseler ile aynı şeyi söylemiş..

Bildiğimiz gibi, klasik kiliseler evliliğe hoş bakmaz. Teslisçi hristiyanlığın mucidi olan Pavlus, evlenmeyin, evlenen de bir daha boşanmasın der.. Bu ruhban tutumu bilhassa Skolastik çağda Avrupa’da gerek halk arasında bin bir türlü fuhuş ve sapıklıkla, gerek bazı ruhbanlar arasında cinsi sapıklıkla, ve fuhşu reddeden iffetli dul kadınlara cadı diyerek iftira atılıp diri diri yakılmaları gibi zulümlerle, veya bekâret kilidi gibi onursuzluklarla sonuçlanmıştır..

Oysa İslamiyet’te, izdivaç da boşanma da helaldir caizdir. Bir yastıkta kocamak kastıyla evlenilir ve fakat boşanmak da helaldir caizdir, bunun için kimse ayıplanamaz.. Ve zorla nikâh fâsittir geçersizdir..

Bir adam helal iki izdivaç yapsa, birbirinden ayrı iki evi iki ailesi olsa buna hâşâ azgınlık sapkınlık deyip de; her gece barda otelde şurda burda bir başka kadınla fuhuş yapmayı normal görüp çapkınlık diyen bir kısım Sekulerler..

İnsanın tabiatına terstir her iki bakış açısı da. Skolastik sapık bir kısım ruhbanların tavrı da Sekuler bir kısım gevvatların tavrı da!..

Şeriat gelirse bir mollanın dördüncü karısı olursunuz diyen bir kısım dinsiz feministler evvela kendi dört kocalı hallerine bakmalılar..

Neyin pislik sapkınlık neyin temiz helal olduğunu vahiy belirler. Bu el kızı helal; şu süt kardeşin haram; şu hanımın helal; şu onun annesi, kızından boşansan bile ebediyen annen hükmünde haram.. Gibi..

İş tağutlara beşere kalsaydı zaten, her kafadan bir ses.. Nihayetinde ensest zoofili pedofili nekrofili livata lgtbi vs bile caiz diyenler olacaktır. Nitekim bu çağda bu pisliklerin her birini de savunanlar görülebiliyor..L.A.